Harry Potter szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter szerepjáték

A Harry Potter kötetek folytatása.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szereplők és leírásaik

Go down 
+10
Alexa Pistol
Nate MacBrown
Sam Luxen
Leia Watson
Samantha Hiroyuki
Lucy Luxen
Luna Longbottom
Isabelle Morgenstern
Rosalie Wilson
Admin
14 posters
SzerzőÜzenet
Emma Morgenstern

Emma Morgenstern


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. May. 09.

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2014-05-09, 19:06

Név: Emma Sophia Morgenstern
Becenév: Em
Születési hely: Anglia, Oxford
Születési idő: 2004. május 28.
Kor: 9 év

Szülők:
Apja neve: Christian Edward Morgenstern
Apja kora: 39 év
Apja foglalkozása: halálfaló
Anyja neve: Elaine Mary Morgenstern (gyermekkori nevén: Evans)
Anyja kora: 38 év
Anyja foglalkozása: halálfaló

Testvérek:
Bátyja neve: Jacob Cameron Morgenstern
Bátyja kora: 16 év
Bátyja foglalkozása: tanuló a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában (Griffendél)

Nővére neve: Isabelle Victoria Morgenstern
Nővére kora: 14 év
Nővére foglalkozása: tanuló a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában (Griffendél)

Öccse neve: Michael Rick Morgenstern
Öccse kora: 4 év

Kinézet:
Szemszín: kék
Hajszín: szőke
Alkat: vékony, de erős

Előtörténet:
coming soon...
Vissza az elejére Go down
Leily Luca

Leily Luca


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2014. Feb. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort, Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2014-02-07, 19:29

Név: Leily Luca
Becenév: Lily
Születési hely: Győr, Magyarország
Születési idő: 1999. március 21.
Kor: 14 év
Vér: sárvérű boszorkány
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Család

Anya neve: Leilyné Szilvia (született: Silvia Crass)
Anya kora: 39 év
Anya foglalkozása: tanárnő
Anya vére: mugli

Apa neve: Leily Péter
Apa kora: 40 év
Apa foglalkozása: egy építési cég vezetője
Apa vére: mugli

Testvérek
Húgom neve: Leily Sára
Húgom kora: 14 év
Húgom vére: sárvérű boszorkány

Nővérem neve: Flóra Leily
[b]Nővérem kora:
16 év
Nővérem vére: sárvérű boszorkány

Bátyám neve: Leily Ádám
Bátyám kora: 17 év
Bátyám vére: sárvérű varázsló

Kinézet

Szem: kettő is van, bizony ám, mind a kettő kék
Haj: hosszú, barna és naaaagyon idegesítő
Bőrszín: világos, nekem pont megfelel
Alkat: vékony, vagy legalábbis azt mondják

Előtörténet

Hát izé, hol is kezdjem? Nos, megszülettünk egy tavaszi napon, sikeresen nekem sikerült előbb meglátnom a napvilágot, ezért én lettem az idősebb. Vagy két perccel, de én vagyok az idősebb, úgyhogy én vagyok az, aki lehugizhatja a másikat. Győrben születtünk, mert akkor még Magyarországon éltünk. Nagyi, apu felől, brit, így már kiskorunkban is sokat jártunk oda. Na, jó. Kinek mi a sok, de azért szerintem egy évben kétszer az már sok. Egy évben kétszer, két hét. Szerintem sok. Mert a másik nagyszüleimmel sosem találkoztam. Úgyhogy ja, ez soknak számított. Lényeg a lényeg, mielőtt elmesélem eddigi életem minden napját, hogy hat évvel ezelőtt nagyiék kitalálták, hogy Walesbe költöznek. Őszintén? Sosem bírtam Walest. Olyan... furcsa volt. Londont ezerszer jobban szerettem. Mindig is oda akartam költözni. Már akkor, nyolc évesen is. De komolyan, emlékszem rá, hogy így volt. Mivel anyu és a nagyiék jóvoltából mindannyian (mármint apu, anyu, a tesóim és én) tudtunk angolul, így hát úgy gondoltam, hogy majd nem okoz gondot, hogy ha egyszer nagy leszek kinn élhessek Londonban. Természetesen a húgomat is magammal akartam rángatni. Ő benne volt. Csak ő New Yorkba szándékozott menni. Nagy álmok, egy kis embernek. Anyu mindig ezt mondta. Ja, akkor anyu már tudott magyarul beszélni, csak velünk angolul beszélgetett. Igazából ezt tökre élveztem. Na, szóval. Elkanyarodtam a nagyiéktól. Ők elköltöztek Walesbe, én meg levágtam a hisztit a legközelebbi látogatás előtt, hogy eszem ágában sincs a többiekkel menni, mert én aztán nem megyek oda. De végül persze, hogy elmentem. Igaz, furcsán nézett rám a repülőn a néni, de anyuék fölrángattak. És mentünk Walesbe. És tádááá! Lily, aki eddig nem bírta Walest, nyolc évesen beleszeretett. Igazából a nagymamájáéknak a háza tetszett, de hát ott volt, úgyhogy fogalmazhatunk úgy is, hogy Wales tetszett. De tényleg gyönyörű volt. Vízpart, sziklák, fák, hatalmas kert, faház. Így, amikor édesanyám kitalálta, hogy odaköltözhetnénk a mellettük megüresedett házba, nem ellenkeztem. A suliban úgyse bírták a Leily-ikreket, mert túl sokat dumáltak angolul. Ééééés így kerültünk Walesbe. Röviden. Tömören. Ja a Lily név onnan jött, hogy a suliban elírták a nevemet Leilyről Lilyre. Hülyék. De komolyan. Ott volt mellettem még három Leily. Pont az enyémet kellett elrontani. Csak gratulálni tudok. Ja és, hogy miért vagyok itt? Sorry, azt mindenki tudja. Mert boszi vagyok. Igazi, pálcával hadonászós, seprűn röpülő boszorka. Szóval akkor a rendes kérdés, hogy miért, hogyan lettem ilyen, hogy derült ki? Na, három évvel ezelőtt, amikor már tökéletesen éreztük magunkat Walesben és nekem már bűntudatom is volt, hogy miért nem bírtam, valamikor a nyár közepén (anya terelt be minket, én tökéletesen el voltam kinn, a kertben, éppen a fát készültem meghódítani, a legtetején járhattam), egyszer csak (anya így mesélte), megjelent a nappalink közepén egy nő. Mérges voltam rá, mert miatta le kellett másznom a fáról. Na, szóval a nő megjelent csak úgy a nappalink közepén és közölte Ádival, hogy varázsló. Nos, egy kicsit nagy szája van, úgyhogy közölte a nővel, hogy idegbeteg. De egy kis idő múlva sikerült meggyőznie minket. Na, jó, hatott ránk , mert pillangóvá változtatta a kedvenc hörcsögömet, pontosabban az enyémet, mert a másik höri a húgomé. Szóval meggyőzte a szüleinket és Ádámot. Azt mondta, hogy valószínűleg pár év múlva hozzánk is eljön és jövőre Flórához is. Végül is úgy könyveltem be, hogy ez egy jó dolog. Csak azt nem értettem és most sem értem, hogy hogy a retekbe lettünk mi mágusok, mind a négyen, míg anyuékban egy csöppnyi varázserő sincs? Jó, kérdés, nem igaz? Szóval, mi is megkaptuk a levelünket nyáron. És most itt vagyunk a Roxfortban csupa angol között. Igaz, már hat éve itt élünk, de néha, a nehezebb szavak még mindig nem jutnak eszünkbe. Ami azért gáz egy beszélgetés közepén egy helyes sráccal. Egyébként jó itt. Mármint Walesben, most meg itt a Roxfortban. És ha bárki is kérdezi, hogy mi az otthonom Walest mondok, majd utána hozzáteszem, hogy Győr. Mert elvégre félig magyar vagyok. Ja és még valami rólam. Mióta megtudtam, hogy boszorkány vagyok, imádok repülni. Mivel Walesben nem sok mindenki lakott a közelünkben, a nyár közepétől gyakorolhattam a seprűn, amit kaptam. Jó, lett egy-pár (khm... izé vagy egy millió) lila foltom, de a repülés akkor is a legjobb dolog ebben a varázslósdiban.

Részletek a közösségi portálról:
Először is. Megtaláltam a Roxfort egyetlen hátrányát. Nincs Wi-Fi, se térerő. Már megszoktam, de az első nap, amikor szembesültem ezzel a szörnyű ténnyel, azt hittem, meghalok.
Kedvenc szín:  zöld
Kedvenc étel: spagetti
Kedvenc ital: kávé
Kedvenc együttes/előadó: One Direction (egyszer találkoztam velük, olyan élmény volt!), ByTheWay (hallok ám híreket Magyarországról), Selena Gomez
Kedvenc szám: Kelly Clarkson - Breakaway
Kedvenc könyv: A Cimmeria titka (és most hogy elkezdtem a Roxfort története)
Kedvenc film: Egy különc srác feljegyzései
Kedvenc tévéműsor/sorozat: Glee
Kedvenc színész/színésznő: Logan Lerman (és tudjátok milyen cuki élőben?), Lea Michele, Chris Colfer
Kedvenc ruhadarab: rakott szoknya (amióta a Roxfortba járok)
Kedvenc kiegészítő: milyen kérdés ez?
Kedvenc tárgy: a pálcám (tíz és fél hüvelyk, fűzfa, főnixtoll, merev) és a seprűm
Példakép: Sok van, talán mióta olvastam a Harry Potter sorozatot, Hermione Granger, de sosem leszek olyan, mint ő.
Ez volt a jelem az oviban: hímestojás.
Legjobb barát: Leily Sára, a húgom
A legfontosabb ember az életemben: Leily Sára, a húgom

Képek
Én:
Szereplők és leírásaik Large
Sára:
Szereplők és leírásaik Large
Flóra:
Szereplők és leírásaik Large
Ádám:
Szereplők és leírásaik Large
[/b]
Vissza az elejére Go down
Wilhelmina Diamond

Wilhelmina Diamond


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Feb. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2014-02-03, 14:53

Név: Wilhelmina Kiara Diamond
Becenév: Will, Minny
Születési hely: Greenwich, Anglia
Születési idő: 1999. március 17.
Kor: 14 év
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Szülők:
Apja neve: Jonathan Daniel Diamond
Apja kora: 35 év
Apja foglalkozása: ügyvéd
Apja vére: mugli
Anyja neve: Annabell Kirsten Diamond (gyermekkori nevén: Colvey)
Anyja kora: 35 év
Anyja foglalkozása: ruhatervező
Anyja vére: félvér

Testvérek:
Öccse neve: Jeremy James Diamond
Öccse kora: 3 év
Húga neve: Kate Marie Diamond
Húga kora: 8 év
Húga foglalkozása: tanuló a helyi iskolában

Kinézet:
Szemszín: kék
Hajszín: barna
Alkat: vékony, de erős

Előtörténet:
Will Greenwich-ben született, egy boszorkány és egy mugli első gyermekeként. Tízéves korában jelentkeztek nála az első varázslatra mutató jelek, ekkor tudta meg édesanyja örökségét is. A lány nem ijedt meg, csak csendben tudomásul vette, hogy élete hamarosan megváltozik. A tudás ellenére továbbra is évfolyam- és iskolaelső maradt és a legtöbb versenyt megnyerte. Ennek ellenére továbbra is visszahúzódó, félénk, magában sem maximálisan bízó lányként ismerték. Hatalmas szerencséjére a nagyszájú, örökvidám, mindig pörgő Angela Larkstorm-mal nagyon közeli barátságot alakítottak ki, aki mindig mellette állt, jóban-rosszban. A dolgok akkor kezdtek bonyolódni, amikor Will 13 éves korában beleszeretett Chris Riverfall-ba, aki viszontszerette a lányt. Bimbózó románcuknak a lány Roxfortba hívó levele vetett véget. Chris mugli volt, így kívülről csak annyit láthatott, hogy Will mind jobban igyekszik eltaszítani magától. Ennek végül meglett az eredménye, s kapcsolatuk elhidegült. A lány megtört szívvel lépte át új iskolájának kapuját, de szerencsére legjobb barátnője (akiről kiderült, hogy aranyvérű boszorkány) ide is követte, s a mai napig tartja Willben a lelket.

Kedvencek:
Hobbi: tanulás, olvasás, zenehallgatás, írás
Kedvenc étel: gesztenyepüré
Kedvenc ital: gyümölcslé
Kedvenc tantárgy: Mágiatörténet
Kedvenc állat: őz
Legjobb barátnő: Angela Clara Larkstorm

Angela:
Szereplők és leírásaik Tumblr_m0o59wIdp01qhq1zgo1_r2_500

Will:
Szereplők és leírásaik Tumblr_inline_mh0l6uFCaX1ruz9j7

Szereplők és leírásaik Iconnn
Vissza az elejére Go down
Stewart Schneider
Admin
Stewart Schneider


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Feb. 01.

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2014-02-01, 20:10

Név: Stewart Schneider
Becenév: Stew, Art, Artie, Schneiwart
Születési hely: London, Anglia
Születési idő: 1998. augusztus 24.
Kor: 15 év
Vér: aranyvér
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Család:
Anyja neve: Rosalia Wilson Schneider
Anyja kora: 25 évesen halt meg
Anyja foglalkozása: bűbájital keverő
Anyja vére: aranyvérű

Apja neve: Joseph Schneider
Apja kora: 27 évesen halt meg
Apja foglalkozása: gyógyító
Apja vére: aranyvérű

Ikertestvére:
Shane Schneider
Kor: 15 év
Vér: aranyvér
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Kinézet:
Szem: barna
Haj: sötétbarna
Alkat: izmos

Előtörténet:
Stewart ikertestvérével született egy aranyvérű családba. 5 évesek voltak, amikor a szüleik meghaltak (a holttesteket nem találták meg, de minden bizonnyal elégtek). Az ikreket a nagyanyjuk nevelte fel szeretetben, törődésben. Stewart a visszahúzódó, magányos farkas, aki harap, ha közel jönnek hozzá – elsősorban mert ő kicsit más volt a többiek. Az első hónapokban jött rá, hogy nem csak a lányokhoz vonzódik. Először nehezen viselte a tényt, és saját magát is elítélte, de bátyja segített neki elfogadni önmagát. „Most gondolj bele. Te akkor se érezheted magad rosszul, ha fiú jön oda hozzád egy randiért. De az összes csinos lány is a tiéd lehet. De azért hagyj egyet nekem is” – mondta a fivére. Shane nem volt annyira visszahúzódó, mint a fivére, sőt! Amint megérkeztek a Roxfortba visszaélt a velük született külsővel – sorra csábította a lányokat, pedig még csak 15 és fél évesek. A testvérek kapcsolata nagyon erős, mindig számíthatnak egymásra. A 2013 szeptemberében alakítottak egy kis bandát egy másik sráccal, és két lánnyal. Első fellépésük a Valentin-napi bulin történt.

Hobbi: zenélés, éneklés
Kedvenc étel: Oreo
Kedvenc ital: tej
Kedvenc tantárgy: nincs
Kedvenc állat: sas
Legjobb barát: Shane Schneider
Barátnője: -

Képek:
Szereplők és leírásaik Instagr

Szereplők és leírásaik Max-blog-5

Képek Shane-ről:
Szereplők és leírásaik Large
Vissza az elejére Go down
Alexa Pistol

Alexa Pistol


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Dec. 14.
Age : 28

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-12-14, 20:39

Név:Alexa Pistol
Becenév:Alexa,Alex
Születési idő:1999. dec. 23.
Kor:14 év
Vér:sárvérű
Iskola:Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél


Család:
Anyja neve:Anna Pistol
Anyja kora:48 év
Anyja foglalkozása:egy üzletláncot vezet
Anyja vére:boszorkány

Apja neve:Victor Pistol
Apja kora:58 év
Apja foglalkozása:lovardája van
Apja vére:mugli

Idősebb nővére neve:Yvanne Pistol
Idősebb nővére kora:30
Idősebb nővére foglalkozása:cukrász
Idősebb nővére vére:sárvérű

Fiatalabb nővére neve:Avril Pistol
Fiatalabb nővére kora:28 év
Fiatalabb nővére foglalkozása:még tanul
Idősebb nővére vére:sárvérű


Kinézet:
Szemszín:barna
Hajszín:fekete narancssárga csíkokkal
Alkat:vékony,izmos,magas(kb.170cm)


Előtörténet:
Alexa egy csodaszép téli napon születet Bukarestben. De hat éves korába elköltösztek Londonba. Ott az apukája elvállalt egy lovarda igazgatói állást. Anyukája vett egy kisboltot és azt fejlesztette tovább egy nemzetközi áruházláncot. De Alexanak honvágya volt. Ezért az anyukájától kapott egy sárkányt. Apukájátol meg egy lovat kapott. Sok versenyt nyertvele.  De sárkányát se hanyagolta el. Amikor csak tud akkor elmegy vele órákra. Hova csak tudja viszi magával. Aztán úgy tizennégy éves lehetet mikor kapott egy kutyát. Imádja,a kutya fajtája Közép-Ázsia juhászkutya. Néha őt is viszi lovagolni. Tizenöt éves korában elkezdet gitározni. És a gitározás mellet elkezdet egy nagyon jó barátjával íjazni. Szinte verseny szerűen csinálja. Nagyon profi.  szán méteről el talál egy levelet ami épp esik le a földre. De hord magával mindig egy kis tört is. Nem egyszer volt hogy használnia is kellet. Két hónapja meglátot egy bagjot az ablakába. Be engedte és megláta hogy mivolt a csőrébe. Lerohant és elmesélte hogy felveték a suliba.

Állatok:
Mazsola a Közép-Ázsiai juhászkutya,Álarc a pegazus,Futótűz a tűz sárkány

Jellemzők:
Jó tulajdonságai: bátor,kedves,vicces
Rossz tulajdonságai:makacs
Szeret: szórakozni,gitározni,lovagolni,futni,repülni,rajzolni,természetbe lenni
Nem szeret: tanulni
Álma: Megtalálni az igazit.
Titka:Imád táncolni,de két bal lába van.
Kedvenc étel:brasoi
Kedvenc ital:narancslé
Kedvenc édesség:somlói
Kedvenc tantárgy: nincs

Kedvenc állat:Tűzsárkány,Pegazus,Közép-Ázsia juhászkutya
Kedvenc évszak: tél
Pálca:12hüvelykes fehér nyárfa,fogóját egy lófej díszíti
Képek:

Szereplők és leírásaik 1

Szereplők és leírásaik 300px-Norbert

Szereplők és leírásaik Harry_Potter_halal_ereklyei
Vissza az elejére Go down
Nate MacBrown

Nate MacBrown


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Dec. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-12-08, 19:27

Név: Mark Nathaniel MacBrown
Becenév: Nate
Születési hely: Chicago, Egyesült Államok
Születési idő: 1998. február 26.
Kor: 14 év
Vér: félvér
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Család:
Anyja neve: Dianne Rewen
Anyja kora: ismeretlen
Anyja foglalkozása: ismeretlen
Anyja vére: boszorkány (aranyvérű)

Apja neve: Andrew MacBrown
Apja kora: 42 év
Apja foglalkozása: orvos
Apja vére: mugli

Nővére:
Emily MacBrown
17 éves, boszorkány, Roxforti tanuló

Kinézet:
Szem: kékeszöld
Haj: középbarna, általában rendezetlenül áll
Alkat: sovány,izmos

Előtörténet: Nate második gyerekként született a félig mágikus,félig mugli családba. Édesanyja boszorkány, azonban balesetben meghalt,amikor a fiú 5 éves volt. Mind Őt, mind a nővérét, Emilyt nagyon megrázták a történtek. A helyzeten rosszabbított az,hogy Nate apja orvos,és rengeteget kellett utaznia, előadásokat tartani és konferenciákon részt venni,ezáltal nagyon ritkán volt otthon. Másfél év után az apa úgy döntött,hogy az lesz a legjobb,ha a gyerekek a néhai feleségének a testvérénél fognak lakni. Jessica Rewen, aki szintén boszorkány, elvállalta őket,így nem érte Nate-et és Emily-t nagy meglepetés,amikor megmutatkoztak rajtuk a mágikus képességek. A testvérpár remekül kijött a keresztanyjukkal,így szinte valódi szülőként tekintenek fel rájuk,a mai napig is. Apjukkal levélben tartották a kapcsolatot,de néhány év elteltével egyre ritkábban, és egyre erőltetettebb hangvételű leveleket kaptak a világ legkülönbözőbb pontjairól. Így gyakorlatilag megszakadt a kapcsolat közöttük.
Tulajdonságai: Jó humorú,ezt viszonylag csak ritkán mutatja ki. Magabiztos, hidegen hagyják más emberek véleményei, kivéve a számára legfontosabb személyekét. Néha hajlamos rá,hogy valamiben nagyon makacs legyen. Igyekszik nagyjából mindenkivel jóban lenni,és minél több barátot szerezni.

Hobbi: zenélés, kviddics, fáramászás
Kedvenc étel: nincs
Kedvenc ital: kávé
Kedvenc tantárgy: Legendás Állatok
Kedvenc állat: róka,oroszlán
Legjobb barát: mindenkivel nagyjából egyformán jóban van
Barátnője: Luna Longbottom

Képek:
Szereplők és leírásaik Cfh7 Szereplők és leírásaik Vkvy Szereplők és leírásaik 5qvz
Vissza az elejére Go down
Sam Luxen

Sam Luxen


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Dec. 01.

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-12-01, 15:06

Név: Samuel Barnabas Luxen
Becenév: Sam, Barney
Születési hely: Los Angeles, Amerikai Egyesült Államok
Születési idő: 1998. február 17.
Kor: 15 év
Vér: félvér
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Család:
Anyja neve: Clarabell Summer (Luxen)
Anyja kora: 36 év
Anyja foglalkozása: kviddicsjátékos
Anyja vére: aranyvérű boszorkány

Apja neve: ismeretlen
Apja kora: ismeretlen
Apja foglalkozása: ismeretlen
Apja vére: ismeretlen

Testvérek:
nincsenek

Kinézet:
Szem: zöldesbarna
Haj: egyenes, szőke
Bőrszín: világos, néha egyenesen sápadt

Előtörténet:

Samet édesapja még születése előtt elhagyta, emiatt a fiú mind a mai napig neheztel rá. A fiú mágikus képességei igen korán megmutatkoztak, már 2 éves korában, ekkor repült ki először a hintából, amit édesanyja sajnálatára ezek után rengetegszer csinált. Mikor Sam öt éves lett, édesanyjával elköltöztek Los Angelesből Roxmortsba. A fiúnak itt rengeteg barátja lett, persze, akadtak köztük olyanok is, akik idővel elköltöztek a faluból, be Londonba vagy éppen csak találtak új, másik barátot. Igaz, Sam édesanyjától mindent megkapott, amit szeretett volna, azonban két dolgot hiányolt az életéből. Egy szerető édesapát és egy testvért. Mindegy volt neki, hogy fiú vagy lány, idősebb vagy fiatalabb, csak testvér legyen. Édesanyja soha nem mesélt neki az édesapjáról, nem is kérdezett róla a fiú, mert látta, hogy ez kellemetlen téma édesanyjának. A nőnek soha nem volt senkije Sam édesapján kívül és ebbe Sam is beletörődött. Igaz, Sam mindig is egy szerető apára vágyott és testvérekre, de tudja, hogy ezt sosem kaphatja meg, hiszen egy nevelőapával vagy egy mostohatestvérrel sosem lehetne boldog.

Jellemzők:
Jó tulajdonságai: kitartó, jó a memóriája
Rossz tulajdonságai: néha kissé szórakozott
Szeret: szórakozni, barátkozni, rajzolni, repülni
Nem szeret: olvasni és tanulni
Álma: Megtalálni az édesapját.
Titka: Szeret énekelni, ezt nem nagyon szokta mondogatni az embereknek, egyedül édesanyja tud róla.
Kedvenc étel: pizza
Kedvenc ital: barackos tea
Kedvenc édesség: palacsinta
Kedvenc tantárgy: nincs
Kedvenc állat: hóbagoly
Kedvenc évszak: tél
Pálca: tizenegy hüvelyk, tölgyfa, főnixtoll, rugalmas
Legjobb barátnő: Quinn Evans
Legjobb barát: olyan kimondott legjobb barátja nincs
Lánybarát: Quinn Evans

Képek:
Szereplők és leírásaik Large
Szereplők és leírásaik Large
Szereplők és leírásaik Large
Vissza az elejére Go down
Leia Watson

Leia Watson


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-11-16, 22:20

Név: Leia Melanie Watson
Becenév: Lei
Születési hely: Amerika, New York
Születési idő: 1999. december 30.
Kor: 14 év
Vér: sárvérű
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Szülők:
Apja neve: Marcus Oliver Lerowny
Apja kora: ismeretlen
Apja foglalkozása: ismeretlen
Apja vére: mugli
Anyja neve: Annabel Beatrice Watson
Anyja kora: 35 év
Anyja foglalkozása:titkárnő
Anyja vére: mugli

Testvérek:
Bátyja neve: Jason Charles Lerowny
Bátyja kora: 14 éves volt, amikor meghalt
Bátyja foglalkozása: tanuló volt a helyi iskolában

Kinézet:
Szemszín: kék
Hajszín: barna
Alkat: vékony, de erős

Előtörténet:
Leia New Yorkban született, Marcus Lerowny és Annabel Watson második gyermekeként. Leia apja a lány születése előtt egy hónappal elhagyta a családot, de a házaspár már így is válófélben volt, mivel mindkettejük az éjszakai élet rabja volt, és igen kilengő életet éltek, csoda volt, hogy megvárták a két gyermek megszületését. Leia Lerowny-ként kezdte életét, annak ellenére, hogy csak édesanyja anyja törődött vele. Annabel szinte sosem volt otthon, bárokba, szórakozóhelyekre járt, sokszor egész éjszaka nem jött haza, a két gyermek Lizbeth nagymama gondjaira maradt. Szerencsére az asszony neves családból származott, így pénze rengeteg volt, ami nem volt hátrány, tekintve, hogy Annabel minden este egy kisebb vagyont hagyott ott káros szenvedélyeinek helyszínein. A kislány hamar felismerte anyja világának sötét oldalait, már hatéves korában meg szerette volna védeni magát, így karatéra, judora járt, íjászni és vívni is tanult. Jason csendes, könyvmoly, vékonydongájú fiú volt, őt csak tanulmányai és könyvei érdekelték, na meg persze húga, akivel az idők előrehaladtával egyre több időt töltött. Leia tizedik születésnapján bátyja (aki akkor tizennégy éves volt) elvitte a közeli tóra korcsolyázni. Nem számolt viszont vele, hogy a jég túl vékony. A fiú besiklott a tó közepére, majd kacagva hívta maga után húgát is. Leia óvatosan korcsolyázott utána, de kis idő múlva már bátran siklott ide-oda, kacagva, kecsesen, mint egy kis balerina. Aztán megrepedt a jég. Mindketten megálltak, szívük a torkukban dobogott. Leia majdnem a tó szélén volt, de Jason mélyen bent állt a tó közepén. Szeme félelemmel volt tele. A jég rogyadozott körülötte. Leia bátyja nevét sikította, és pont abban a pillanatban ugrott utána, hogy a jégtáblák beszakadtak a fiú alatt. A lány is a vízben végezte volna, ha meg nem mutatkozik képessége, de így megmenekült, és átrepült a lék fölött. Ugrásában még sikerült elérnie bátyja kezét, aki kétségbeesetten keresett kapaszkodót, aztán kezeik kicsusszantak egymásból, és a fiút elnyelték a hullámok. Leia hazament, nagymamája karjába vetette magát, és ott sírt. Amikor anyja hazaért, és elmesélték az esetet, ő csak legyintett, majd közölte, hogy neki már két gyermeke is van (nyilván éjszakai kalandból születtek, de a nő ügyesen titkolta, ráadásul több hónapban egyáltalán nem járt haza, így sejthető volt), ikrek, elköltözik a gyerekek apjához, és új életet kezd. Leia hihetetlenül dühös lett. Dühös az anyjára, az egész világra, amiért olyan kegyetlen, magára, amiért hagyta, hogy Jason elmerüljön… És ezt a dühöt a küzdősportokban élte ki. Karrierje magasan ívelt felfelé, sokan ígéretes tehetségnek tartották, és Leia élvezte ezt az életet. A lány és Lizbeth ketten maradtak az anya távozása és Jason halála után, de a lány tizenkettedik évének karácsonyán a nagymamát is elérte a halál. Leia hirtelen nem tudta, mit tegyen, de másnap reggel már zörögtek is az ajtón, és a kedves McGalagony professzor a Roxfortba invitálta a kislányt, aki, más ötlete nem lévén, beköltözött az iskolába. Előtte egy bankkártyán magához vette nagymamája összes pénzét, nevét pedig az asszony iránti tiszteletből Leia Watson-ná tette. Tizenkét éves kora óta tehát a Roxfort az otthona, a tanárok délután, amikor ráértek, órákat tartottak neki, de a lányt jobban érdekelték a csínyek, a küzdősportok, és korabeli gyermek nem lévén a kastélyban, az idősebbekkel barátkozott, akik befogadták maguk közé az fiatal, ám annál bátrabb lányt. Leia nem hanyagolta el szenvedélyeit sem, minden nap gyakorolt, és néha még a birtok határain kívülre is kilopódzott, hogy magához hívjon pár karateoktatót, vagy könyvet vásároljon, azok pedig némi pénz ellenében hallgattak a különös kislánnyal való találkozásról. Leia azonban nagyon nincs oda a varázslásért. Még nem érezte meg a pálcát, idegennek hat a kezében, de a seprűvel nagyon jól bánik. Idén szeptembertől azonban már a tanulást is megkezdheti, a Griffendél házban. Leia nagy reményeket fűz boszorkány karrierjéhez is, így szorgalmasan gyakorolja azt is, de még mindig nem sikerül neki az igazi pálcaforgatás. Talán majd valaki a segítségére lesz…

Kedvencek:
Hobbi: karate, judo, íjászat, vívás
Kedvenc étel: erdei bogyók
Kedvenc ital: friss víz
Kedvenc tantárgy: Repüléstan
Kedvenc állat: sólyom

Leia és Jason:
Szereplők és leírásaik Happiest_time_by_milady666-d5m7fch_large

Leia:
Szereplők és leírásaik Tumblr_mr4vtaC8VG1rmsdzro1_400
Vissza az elejére Go down
Samantha Hiroyuki

Samantha Hiroyuki


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Nov. 16.

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-11-16, 19:11

Személyes adatok:
Név: Samantha Hiroyuki
Becenév: Sam
Születési hely: Tokio, Japán
Születési idő: 1996. december 28.
Kor: 16 év
Vér: aranyvérű
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Család
Anya adatai
Neve: Alexandra Stewart Hiroyuki
Kora: 40 év
Foglalkozása: A Szent Mungóban dolgozik 10 éve, főgyógyítónak 3 éve nevezték ki.
Vére: aranyvérű
Apa adatai
Neve: Akihiro Hiroyuki
Kora: 41 év
Foglalkozása: Gyógynövénybegyűjtő és –kereskedő
Vére: aranyvérű
Bátyja adatai
Neve: Simon Hiroyuki
Kora: 20 év
Háza: Griffendél
Végzett a Roxfortban: 2013-ban.
Foglalkozása: Gyógynövénybegyűjtő apja üzletében.
Húga adatai
Neve: Elisabeth Hiroyuki
Született: 1999. május 3.
Meghalt: 2002. május 3.

Kinézet:
Szem: Sötétbarna, mandulavágású
Haj: Sötétbarna, hullámos.
Bőrszín: karamellaszínű.
Alkat: vékony, izmos.

Előtörténet
Anyukám brit származású, Voldemort elől menekült Japánba, miután szüleit megölték a halálfalók. Ekkor találkozott apukámmal Japánban, még abban az évben összeházasodtak, és megszületett első gyerekük, Simon. Én is Tokióban születtem, mint a család második gyermeke, bátyám után 3 évvel. A rákövetkező évben, 1997-ben, ölte meg Harry Potter Voldemortot. Én még csak 2 éves se voltam, amikor elköltöztünk Buckinghamsire-be, ami nagyjából félúton van London és Oxford között. 1999-ben megszületett a húgom, Elisabeth május 3-án. Ugyanezen évben anyám megtalálta az egyik volt-halálfalót, aki részt vett a szülei meggyilkolásában. Feljelentette a Mágiaügyi Minisztériumban, ahol az a nő is dolgozott. November 12-én elfogták. (Ezeket mind Simon-tól tudom, mert ő már emlékezett ezekre. Mutatott képeket is.) Hat éves voltam, amikor autóval mentünk hazafelé a nagy viharban. Apa vezetett, Anya az anyósülésen ült. Mi hárman gyerekek, Elisabeth-Én-Simon sorrendben ültünk. Előtte megengedtem a húgommal, hogy üljön az ablak mellett, mert az volt a kérése. Szülinapja volt, megengedtem neki. Én mindig ott ültem. Nem kellett volna ilyen engedékenynek lennem. Az út mentén a szél kicsavart egy fát, ami olyan szerencsétlenül dőlt el, hogy betörte az ablakot, és fél méteres hosszúságban benyúlt az ablakon – átszúrva Lisa testét. Mire a mentők kiértek, már nem ért. Mellettem halt meg, láttam, ahogy a szeméből eltűnik az a boldog fény, amit a születésnapja okozott neki, és átveszi a mély, fekete üresség. Ettől a naptól kezdve, akárhol is vagyunk, minden május 3-án meggyújtunk legalább egy gyertyát. Egy évig nem szólaltam meg, egyáltalán semmit. Magamat hibáztatom, amiért átengedtem neki az ülést. Nekem kellett volna ott ülnöm, nem neki! Nem beszéltem többet. Simon se. Ő csak azért vette rá magát, hogy segítsen nekem. Mindenhova elrángatott magával, de én csak néztem némán, mosoly nélkül. Simon mindig is imádott lovagolni, de leesett a lóról, eltörte az egyik lábát. Kórházba került. Akkor szólaltam meg először Lisa halála óta. 5 szó volt. „Ugye, Te nem hagysz el?” Ezután fokozatosan visszaszoktam a beszédre, de gyakorlatilag teljesen elzártam magamtól a világot. Ők nem láttak mást, csak egy lányt. Nem tudták, mit érzek, gondolok. Egy csomószor én sem tudtam. De Simon mindig mellettem állt. 2007-ben a bátyám elment a Roxfortba, rá három évre én is. Már harmadik éve koptatom az iskolapadot. Elsőéves koromban felvettek a kviddicscsapatba, mint terelő.

Egyéb információk:
Hobbi: Kviddics, gitározás, éneklés.
Kedvenc étel: Szusi
Kedvenc ital: Zöldtea
Kedvenc tantárgy: Repüléstan.
Kedvenc állat: Sas
Legjobb barátnő: -
Fiúbarát: Akihiro Tsui
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-10-29, 20:15

Név: Lucia Lilien Luxen
Becenév: Lucy, Lux
Születési hely: New York, Egyesült Államok
Születési idő: 1999. október 25.
Kor: 14 év
Vér: sárvérű
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Család

Anyja neve: Katherina (Best) Luxen
Anyja kora: 38 év
Anyja foglalkozása: írónő
Anyja vére: mugli

Apja neve: Peter Luxen
Apja kora: 39 év
Apja foglalkozása: fogorvos
Apja vére: mugli

Testvérek
Húga neve: Clary Luxen
Húga kora: 3 év
Húga vére: még nem mutatkoztak boszorkányságra utaló képességek

Kinézet
Szem: kávébarna mind a kettő
Haj: néha hullámos, barna, vállig érő
Bőrszín: világos, néha egészen sápadt
Alkat: vékony

Előtörténet

Lucy mugli családban született és egészen 4 éves koráig nem mutatkozott semmilyen mágikus képessége. Majd egy nap hintázás közben felrepült a kislány. Édesapja nem ijedt meg, mert még az édesanyja mesélt történeteket a varázslókról, de nem tudta, hogy igazak lehetnek. Időközben kiderült, hogy Lucy édesapjának a nagymamája még boszorkány volt, de Lucy nagymamája kvibliként született. A kislány a repülést élvezte a legjobban, a szabadságot, hogy szállhat az ég felé, ebben az egész boszorkány-mizériában. A repülésen kívül szerette nézni, ahogy egy magból a szeme láttára lesz gyönyörű virág, az ő akaratával. Ezeket mind szerette. Azonban barátai nem akadtak, különcnek tartották a kislányt, szülei nem is járatták iskolába, inkább édesanyja otthon tanította. Mikor Lucy tíz éves lett, elhagyták New Yorkot és Londonba költöztek. Itt se akadtak barátai a kislánynak, de nem nagyon bánta. Tökéletesen jól szórakozott könyvei és saját varázslatai társaságában. Hamarosan elérkezett a pillanat, amikor megjött a roxforti levél és az igazgatónő elmagyarázta a szülőknek a varázsvilágot. Pontosabban nem hagyta őket kétségek között vergődni, válaszolt az összes kérdésükre. A tankönyvek mellett még beszerezte a hasznosabb könyveket is, mert nem szeretett volna kilógni a Roxfortosok sorából azzal, hogy neki mugli szülei vannak. Így hát a nyár hátralévő részében tanult és tanult és a változatosság kedvéért tanult. Na, meg egy kicsit olvasott is. Sajnálatos módon azonban a Roxfort Express indulása előtti napon Lucy elkapott egy betegséget. Egy hónapig a Szent Mungóban volt toroksárkánnyal, majd egy hónapot pihennie kellett. Ezért érkezett csak meg a halloweeni vacsora estéjére a Roxfortba. Az igazgatónő eligazította és beosztották őt a Griffendél házba. Reméli, hogy sikerül majd barátokat szereznie, de elsősorban, hogy be tudja pótolni azt a rengeteg tanulnivalót, amit kihagyott két hónap alatt.

Jellemzők
Jó tulajdonságai: kitartó, szeret tanulni és olvasni, villámgyorsan be tudja fogadni az új dolgokat, jó a memóriája
Rossz tulajdonságai: néha túlságosan is sokat beszél illetve tanul és ebből a kettőből következik, hogy néha okoskodik, nagyszájú
Szeret: olvasni, repülni, tanulni, fényképezni
Nem szeret: korán kelni, bezárva lenni, nem szereti a bunkó egyéneket
Álma: Iskolaelső lenni, de előtte bepótolni a lemaradásokat.
Titka: Fél attól, hogy elítélik mugli származása miatt.
Kedvenc étel: pizza
Kedvenc ital: barackos tea
Kedvenc édesség: palacsinta
Kedvenc tantárgy: huh, sok van
Kedvenc állat: hóbagoly, de sajnos neki csak egy közönséges gyöngybagoly jutott
Kedvenc évszak: nyár
Pálca: tíz és fél hüvelyk, borostyán, unikornisszőr
Legjobb barátnő: -
Legjobb barát: -
Fiúbarát: -


Képek
Szereplők és leírásaik 999754_585063561533035_1438351263_n


Pontosan tudom, hogy a karakter naaaagyon hasonlít Hermione Grangerre. De! Én ilyen karaktert szeretnék, egy olyat, akinek az ereiben mugli vér csörgedezik, rengeteget tanul és a többi. Szóval, én ezt szeretném, ezért lett ilyen.


A hozzászólást Lucy Luxen összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-11-30, 17:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Longbottom

Luna Longbottom


Hozzászólások száma : 205
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-10-25, 19:16

Név: Luna Milie Longbottom
Becenév: Lu,Luna
Születési hely: Winchester, Nagy-Britannia
Születési idő: 1999. december 15.
Kor: 14 év
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél
Szülők:
Apja neve: Neville Longbottom (Gyógynövénytan-tanár)
Apja kora: 39 év
Anyja neve: Luna Lovegood
Anyja kora: 34 év

Testvér: Maximilian Longbottom (ikertestvér, 14 éves)
Kinézet:
- Szemszín: zöldeskék
- Hajszín: búzaszőke
- Alkat: karcsú

Előtörténet:
Lunával kiskorában semmi komolyabb,szokatlan dolog nem történt,mivel vérbeli varázslócsaládból származik,így nem volt meglepő,hogy felvételt nyert a Roxfortba. Ami a testvérét illeti, Maxszel remekül kijönnek általában, de előfordul bizonyos időnként hogy előjön belőlük a veszekedhetnék. Iskolán kívül viszont általában külön utakon járnak. Édesanyjától örökölte a hajlamot az álmodozásra, ezért elég nehezen teljesítette az általános iskolát. Egy eldugott helyen található,hangulatos házban nőtt fel,és kisgyerekkorától kezdve erősen vonzódik a természethez, illetve különösen jól bánik a család házi kedvenceivel is.

Kedvencek:
Hobbi: zenehallgatás, fényképezés
Kedvenc étel: nincs
Kedvenc ital: must
Kedvenc tantárgy: Átváltoztatástan,Repüléstan
Kedvenc állat: sarki róka,kutya
Legjobb barátnő: Isabelle Victoria Morgenstern
Fiúbarát:Nate MacBrown


Szereplők és leírásaik Amanda-Seyfried


A hozzászólást Luna Longbottom összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-12-05, 20:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Morgenstern

Isabelle Morgenstern


Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-10-25, 19:15

Név: Isabelle Victoria Morgenstern
Becenév: Belle, Vicky, Izzy, Iz
Születési hely: Anglia, Oxford
Születési idő: 1999. november 13.
Kor: 14 év
Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél

Szülők:
Apja neve: Christian Edward Morgenstern
Apja kora: 39 év
Apja foglalkozása: Mágiaügyi Minisztérium Varázslény-Felügyeleti Főosztály: Sárkányügyi Kutató- és Ellenőrző Központ
Anyja neve: Elaine Mary Morgenstern (gyermekkori nevén: Evans)
Anyja kora: 25 éves volt, amikor meghalt
Anyja foglalkozása: Mágiaügyi Minisztérium Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya: Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata

Testvérek:
Bátyja neve: Jacob Cameron Morgenstern (SZIGORÚAN JACE MORGENSTERN! Ő is mindig így szokott bemutatkozni mindenkinek, mert normális nevét gyűlöli)
Bátyja kora: 16 év
Bátyja foglalkozása: tanuló a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában (Griffendél)

Kinézet:
Szemszín: kék
Hajszín: szőke (de mostanában már szőkésbarna is lehet, ha olyan fényben áll)
Alkat: vékony, de erős

Előtörténet:
Oxfordban, az Álmok Városában született, Christian és Elaine Morgenstern második gyermekeként. Édesanyja belehalt a szülésbe, és ebbe apja oly mértékben beleroppant, hogy a kislányt és bátyját jóformán csak apjuk nővére, Cecily Morgenstern nevelte, míg Christian csak fia nevelésébe szólt bele, vadászni tanította, és minden komoly dolgot megtanított fiának, de lányára még csak rá sem nézett. Cecily gondoskodásának köszönhetően azonban Isabelle is rendes körülmények között nevelkedett, bár kissé vadóc kislány lett belőle. Amikor az iskola elkezdődött Jace számára, az összes lány elolvadt a gyönyörtől érte, s ezt csak fokozta, hogy a fiú kissé arrogáns természete és koránál jóval érettebb megjelenése sötét, vonzó auraként lengte körül, és az sem utolsó szempont, hogy Jace-nek szőke haja és gyönyörű, bronzszínű szeme van. Amikor Vicky megkezdte az iskolát, ugyanúgy volt, mint Jace. A fiúk imádták, Isabelle-nek viszont nem volt ideje rájuk, mert bizonyítani akart apjának, így éjt nappallá téve tanult. Eközben szépen lassan meg is szerette a tanulást, és mára már olyan függővé vált, mint amilyen a zenehallgatás és az olvasás még számára. Vicky ezen kívül még kitűnő énekhanggal is rendelkezik, amire már az általános iskolában is felfigyelt egy amatőr banda, aminek végül Vicky lett az énekese. Jace már kilenc éves korában megmutatta rendkívüli tehetségét, de ez egy aranyvérű családban nem volt meglepetés, végül Isabelle képességei is megmutatkoztak, csak neki tízéves korában. Amióta Jace elment a Roxfortba, Vicky azóta vágyik rá, hogy ő is odamehessen, és, köszönhetően Cecily-nek, már jó korán megtanult kviddicsezni is, és imádja. Idén szeptember 1-je óta már ő is a Roxfort tanulója, és szinte már az első napon összebarátkozott Luna Longbottommal, akivel azóta is legjobb barátnők.

Kedvencek:
Hobbi: kviddicsezés, tanulás, zenehallgatás, olvasás, éneklés
Kedvenc étel: Bogoly Berti-féle Mindenízű Drazsé
Kedvenc ital: gyümölcslé
Kedvenc tantárgy: Repüléstan
Kedvenc állat: gepárd, sas
Legjobb barátnő: Luna Longbottom

Szereplők és leírásaik Tumblr_inline_mniagjfbJD1qz4rgp


A hozzászólást Isabelle Morgenstern összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-11-13, 09:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-10-25, 17:28

Név: Rosalie Llewella Wilson

Becenév: Rosalie, Rose, Rosie, Llewella, Ella (Az utolsó kettőt csak Apa, Anya, és Arawn használja)

Születési hely: Anglia, Herefordsire grófság, Hope under Dinmore

Születési idő: 1999. június 21.

Kor: 14 év

Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző
Ház: Griffendél

Szülők:
Apja neve: Joseph Wilson
Apja kora: 39 év
-Hampton Courtben született, és szülei halála óta ő a vidéki ház (ami szerintem olyan, mint egy palota) fenntartója, ami szállóként is funkcionál. Kitűnően tette le az RBF vizsgáit, de a RAVASZ-okkal már nem foglalkozhatott, mert el kellett hagynia az iskolát, mivel a szüleit súlyos baleset érte, amibe belehaltak.
Anyja neve: Ismeretlen
Anyja kora: Ismeretlen
- Anyám születésem után elhagyott engem és apám, azóta sem hallottunk felőle.
Nevelőanyja neve: Juliette Wilson
Nevelőanyja kora: 37 év
- 4 éves koromban ismerkedett meg apámmal. Bár általában a gyerekek nem nagyon bírják a mostohaanyákat, én imádom, és Anyának szólítom. Ő a második biztos pont az életemben.
- Kitűnően tette le mind az RBF, mind a RAVASZ vizsgáit.

Testvérek:
- Sajnos Anyának (Juliette-nek) nem lehet gyereke, mert korábban méhrákja volt. Annyit tudok, hogy volt egy bátyám, akit az igazi anyám elvitt magával születésem után. Erről nem szabadna tudnom, de szándékosan véletlenül Apa dolgai között kutatva találtam egy képet, amin ő volt, igazi anyám terhesen, és egy fiú, aki nagyjából 2 éves lehetett. Azt a képet lemásoltam, mindig benne van a zsebemben. A nő, aki anyám volt, ugyanolyan hajjal és orral rendelkezett, mint én. A fiúnak világosbarna, már-már sötétszőke fürtjei és olyan kék szeme volt, mint nekem.

Kinézet:
- Szemszín: Kék
- Hajszín: Ébenfekete (eredetileg dióbarna)
- Alkat: Vékony, de izmos

Előtörténet:
Herefordsire grófság területén, Hope under Dinmore nevű faluban születtem. Rosalie névhez anyám ragaszkodott születésemkor, a Llewellát a helyi szokások szerint választották nekem. Jelentése: felvilágosult. Apa, Anya, és Arawn hívnak a welsh nevemen. A falu egyik leghíresebb házában lakom, amit mágusok előszeretettel használnak szállásnak is, hiszen ez egy elég mágikus környék, egy csomó legenda köthető a környékhez. A természet mindig is közel állt hozzám, hiszen a házat erdő veszi körül. Kiskorom óta íjazom (Anya tanított meg), rettenetesen jó célzó képességgel rendelkezem, ezért nemegyszer én szerzem be az ebédet. Apukám vívni és verekedni oktatott, bár ezeket az iskolában sosem használhattam. Mivel Wales nincs messze tőlünk, ezért az ő nyelvüket is folyékonyan beszélem. Az egyedüli barátom walesi (Arawnnak hívják, ez welsh név, és annyit jelent, hogy a ’túlvilág királya’), de már egy éve a Roxfortba jár, mivel egy évvel idősebb, mint én. 10 évesen jelentek meg első mágikus képességeim. A születésnapomon érkezett a levél, amivel Roxfortba invitáltak, de sajnos csak az őszi szünetben tudom elkezdeni az iskolát, mert most éppen aratás van.

Kedvencek:
Hobbi: Olvasás. Imádok olvasni.
Kedvenc étel: Kechup. Bár britt vagyok, élek-halok a kechupért.
Kedvenc ital: Forrásvíz, amit az erdőben találtunk Arawnnal.
Kedvenc tantárgy: Legendás Állatok
Kedvenc állat: Denevér
Legjobb barátnő: Nincs
Fiúbarát:

Leggyakoribb kinézet:
Szereplők és leírásaik Straight-long-hair-back-viewnew-haircut-the-song-of-jigglypuff-7s1zphde

Régen:
Szereplők és leírásaik ANNA%2BPOP

Egyéb képek:
Szereplők és leírásaik Hope_Under_Dinmore_-_Hampton_Court_-_geograph.org.uk_-_168176
A házunk


A hozzászólást Rosalie Wilson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-12-26, 13:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 21.

Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty2013-10-25, 15:48

Amint regisztrált, küldje el nekem privát bagollyal szerény személyének leírását, amire ha rábólintok, kérem másolja be ebbe a témába.
Vissza az elejére Go down
https://hpszerepjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Szereplők és leírásaik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szereplők és leírásaik   Szereplők és leírásaik Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szereplők és leírásaik
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter szerepjáték :: Fontos dolgok-
Ugrás: