Harry Potter szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter szerepjáték

A Harry Potter kötetek folytatása.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző

Go down 
+7
Leia Watson
Samantha Hiroyuki
Lucy Luxen
Rosalie Wilson
Luna Longbottom
Isabelle Morgenstern
Admin
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Isabelle Morgenstern

Isabelle Morgenstern


Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-10, 19:56

december 10.

-Ugyan, semmi baj - paskoltam meg óvatosan, de azért kellő erővel Jace karját, hogy felébredjen dermedtségéből.
Bátyám egész idő alatt mereven bámult maga elé, keze a combján, szorosan összeszorítva, de érintésemre pislogott egyet, meglepetten pillantott rám, majd mosolyt erőltetett az arcára.
-Jace, majd megírnád Apának, hogy Rose elhívott? - kérdeztem könnyedén.
-De miért nem... Ó. Persze - bólintott Jace.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-10, 19:46

Dec. 10.

- Nagyon sajnálom, Isabelle, tényleg, annyira koncentráltam, hogy nehogy véletlenül 'szüleiddel'-t mondjak, hogy elrontottam. Sajnálom - mentegetőztem. Olyan rosszul éreztem magam. Tényleg csak véletlen volt.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Morgenstern

Isabelle Morgenstern


Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-10, 19:42

december 10.

-Ahham, az anyukámmal tényleg nem valami jó a kapcsolatom... Mivel egy deka sincs - próbáltam mosolyogni, míg Jace egész testében megfeszült, keze ökölbe szorult. - De azért szívesen mennék. Csak még meg kell kérdeznem az apukámat - sütöttem le a szemem.
Vissza az elejére Go down
Luna Longbottom

Luna Longbottom


Hozzászólások száma : 205
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-10, 19:41

-Hé, Izzy! Mi baj van? Olyan gondterheltnek tűnsz! - álltam meg hirtelen barátnőm háta mögött. Ekkor vettem észre, hogy éppen Rose kérdezett tőle valamit. -Ja, bocsi.- mormogtam, miközben megvártam hogy válaszoljon neki.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-10, 19:37

Dec. 10.

- Esetleg nektek nincs kedvetek nálunk tölteni a szünetet? - kérdeztem Izzy-hez fordulva. - Ha jól emlékszem, nem olyan jó a kapcsolatod az anyukáddal, és esetleg szívesebben töltenéd a szüleimmel, Arawn-nal és velem... De persze csak, ha szeretnéd.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Morgenstern

Isabelle Morgenstern


Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-10, 19:32

december 10.

A hazaköltözés gondolatára kicsit megfakult a mosolyom, és próbáltam győzködni magam, hogy nem olyan nagy szám, ha itt maradok karácsonyra. Biztos sokan így tesznek. Ahha, gondoltam én. Oké, konkrétan mindenki hazamegy a szünetre, így úgy tűnik, én leszek az egyetlen, aki a suliban karácsonyozik. Wow. Sóhajtva átkaroltam a térdeimet, és a többiekre koncentráltam.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-10, 16:32

Dec. 10.

- Merlin szakállára! Jövőhéten megyünk haza - néztem fel Jace-re. A másik fotelben ült, míg én a mellette lévőről lógtam le szabályosan. A lábam a támlán, a hátam az ülőrészen, a fejem pedig lelógott és én így olvastam. Bár kedd volt, hála az égnek, kevés leckét kaptunk, úgyhogy mindenki kint vagy a klubhelyiségben vagy a könyvtárban volt. Mi (Lucy, Izzy, Luna, Arawn, Jace, stb.) a klubhelyiséget foglaltuk el. - És két hétig nem találkozhatunk. Csak Veled, Arawn.
- Ez alap, Llew - mosolygott. - Hamarosan már Batllew-nek kell hívni, ha továbbra is így fogsz lógni.
Kinyújtottam a nyelvem.
- Arra még nem gondoltál, hogy Ti vagytok fejjel lefelé, és én ülök normálisan? - vetettem fel. - Tudod, minden relatív. Még az is relatív, hogy minden relatív.
- Nem akarsz meglátogatni minket? - tért vissza az eredeti témára Jace.
- Megjegyezném, hogy több, mint 170 mérföld van köztünk - húztam el a számat. - Azaz több, mint 273 km.
- Ezt honnan tudod?
- A mérföldet megnéztem, de kilométerbe most váltottam át - vontam vállat (már amennyire lógás közben lehet vállat vonni).
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 18:36

December 8.

- Nos, Valaki - néztem én is csúnyán a srácra. - Szerintem eltört a kezem. Na, jó azt azért nem. De valamim tuti eltört. Lássuk csak... Nem. Annyira nem vagytok nehezek. Viszont a csuklóm nagyon fáj. Jééé! Egy lila folt. Ez tuti most került ide. Látod? Lila a csuklóm... egy része. De lila. Meg itt is. A könyökömnél. Itt is lila. Nem, ez már zöld. Mondjuk ez régebb óta is ott volt, szóval ti csak rátettetek egy lapáttal. És látod az arcomon azt a piros foltot? Látod? Nos, az szerintem a könyököd volt. Beleállt szegény arcomba. Szóval...
- Na jó, ezt a sok beszédet az esés okozta? - nézett furán Jace.
- Nem, ő ilyen - röhögött Arawn én pedig tovább mutogattam neki az arcomon a piros foltot.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 18:28

Dec. 8.

Hála az égnek, a fényképezőgép Jace-nél volt, így csak Lucy sérült egy kicsit.
- Bocsika, Lucy, nem akartam, de Valaki elvette Csészikét - néztem csúnyán a Valakire.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 18:26

December 8.

- Örvendek a szerencsének. Lucy Luxen vagyok - dünnyögtem. - Arawn, mintha azt kértem volna, hogy menj arrébb, nem azt, hogy gyere közelebb.
- Nem én voltam! - célzott Rosera, majd mind a hárman egyszerre kezdtünk el röhögni. Készült rólunk fotó is, mert időközben a fényképezőgépem Jacehez került, hogy megnézze a képeket.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 18:23

Dec. 8.

- Bocs, nem vettelek észre - húzta el a kezét, és tovább mustrálta Csészikét. - Nem teszel bele halat?
- Minek tennék? - összeráncoltam a szemöldököm.
- Tudod, hátha nem sikerült a varázslat teljesen, és itt fog nekünk nyávogni, mert éhes.
- Arawn, sikerült! Kérem Csészikét! - nyúltam felé, de ő elhúzta a kezét és magasra emelte. Úgyhogy fel kellett állnom, de a nagy hajlongásban a csészéért beleestem Ar ölébe, minek következtében mind a ketten Lucyre estünk.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 18:18

December 8.

- Oké. Akkor most válogatni fogok - dőltem hátra. - Arawn! Menj már arrébb, léééééééécci! - fordultam hátra egy idő után. Pont a fejemnél volt a keze és egy kicsit zavart.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 18:13

Dec. 8.

- Nem, dehogy - mondtam. - Csak nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 18:09

December 8.

- Nekem mindegy. De mindenképpen írd oda, hogy én voltam a művész - mosolyogtam. - Én viszont el fogom anyunak küldeni a kedvenceimet. Nem baj?
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 18:08

Dec. 8.

- Hm. Inkább Arawn-ra hallgatok - mosolyogtam. - Ha nem baj.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:52

December 8.

- Szerintem küldd el mind a kettőt - javasoltam. - Nézd! - nyomtam Arawn orra alá a fényképezőgépemet. - Rólad is készült egy normális.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:48

Dec. 8.

- Szerintem, azt küldöm el, amin elloptad Csészikét.
- Hé, azt fogják hinni, hogy nem szeretlek - tiltakozott Jace.
- Szerintem az a legjobb, amin Jace átölel hátulról és Te meg a csészét szorongatod - szólt Arawn. - Ott normálisnak tűntök. Tűntök.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:46

December 8.

- Na, gyönyörűek vagytok - röhögtem a szerintem már 50. fotó után. Aztán mivel már ott volt a kezemben a gép, mindenkiről készült egy-pár (na, jó soooook-sooook) kép.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:43

Dec. 8.

Lucy kész fotósorozatot csinált rólunk, ami megörökítette a csészeölelésem, aztán, amikor Jace megölelt hátulról, és én a csészét fogtam, azt is, hogy Jace elveszi a csészét és én megpróbálom elérni, de nem sikerül. És ez mind mozog, mivel normális képet készítettünk.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:39

December 8.

- Na, Jace egy kicsit hajolj már közelebb Rosehoz! - intettem. Mindig nálam volt a fényképezőgépem, ilyen helyzetekre, így most csak elő kellett vennem. - Elvégre a barátnőd, könyörgöm!
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:37

Dec. 8.

- Utálom, ha fényképeznek, de ezt haza szeretném küldeni apuéknak - egyeztem bele kelletlenül. - Ugye, kicsi Csészike? Bemutatlak a szüleimnek.
- Ez nem ér. Egy csészét hamarabb bemutatsz a szüleidnek, mint engem? - vágott sértődött képet Jace. - Ezt megjegyeztem, Rosalie.
- OK, akkor legyél Te is rajta a képen - forgattam a szemem.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:34

December 8.

- Ó! - néztem fel a könyvből. - Jaj! Maradj így! Had fotózzalak le! - kiáltottam, mert Rose elég érdekesen nézett ki egy csészét ölelgetve és hozzá motyogva.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:31

Dec. 8.

- Eddig is csésze volt. Csak a 'Szépség és a Szörnyeteg'ből. Most viszont már nem mozog! - magamhoz öleltem a teknőscsészét. - Nagyon ügyi voltál, Csészike. Tudtam, hogy megtudjuk csinálni!
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:30

December 8.

- Akkor csésze lett belőle? - kérdeztem a mondaton tartva a kezemet.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty2013-12-08, 17:28

Dec. 8.

- Haha! Sikerült! - pattantam fel. - Nézzétek! Nem mozog! Nem mozog! Igeeeeeen!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző
Vissza az elejére 
20 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter szerepjáték :: Játék-
Ugrás: