Harry Potter szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter szerepjáték

A Harry Potter kötetek folytatása.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző

Go down 
+4
Lucy Luxen
Leily Luca
Rosalie Wilson
Isabelle Morgenstern
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Leily Luca

Leily Luca


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2014. Feb. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort, Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-09, 18:58

Február 9.

- Hm, valószínű senki sem tud majd ellenállni nekem - tűnődtem el nevetve. - De azért szükségem lenne lelki támaszra. És mivel a húgom nem szándékozik lejönni, mert szerint megijednének, ha azt látnák, hogy kettő van belőlem és te itt vagy, mit szólnál magadhoz? Gondolom a klubbhelységbe indultál. Gyere! Segítek cipelni a könyveket.
Vissza az elejére Go down
Wilhelmina Diamond

Wilhelmina Diamond


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Feb. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-09, 18:56

február 9.

-Értem - tűnődtem, egy hajtincsemet csavargatva. - De olyan szép lány vagy! Csak menj oda egy fiúhoz, aki szerinted helyes. Biztos, hogy igent fog mondani - mosolyogtam biztatóan.
Vissza az elejére Go down
Leily Luca

Leily Luca


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2014. Feb. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort, Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-09, 18:54

Február 7.

- Szívesen mennék Logan Lermannal, Patocska Olivérrel, Fernando Torressel, Oscar dos Santossal, Iker Casillassal, Tom Hiddlestonnal, Joseph Morgannel, Michael Trevinoval - kezdtem sorolni a szerintem borzasztóan és kimondhatatlanul helyes pasikat. Már akik éppen eszembe jutottak. - A kérdés az, hogy ők is jönnének-e velem. Mivel valószínű, hogy nem, olyat kell találnom, aki jön velem.
Vissza az elejére Go down
Wilhelmina Diamond

Wilhelmina Diamond


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Feb. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-09, 18:50

február 9.

-Ó, így már érthető - mosolyogtam. - Nem ismersz senkit, akivel szívesen mennél?
Vissza az elejére Go down
Leily Luca

Leily Luca


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2014. Feb. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort, Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-09, 18:49

Február 9.

- Szükségem van valakire a Valentin-napi buliban. Nem hagyhatok ki egy ilyen alkalmat - hadartam.
Vissza az elejére Go down
Wilhelmina Diamond

Wilhelmina Diamond


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Feb. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-09, 18:48

február 9.

A könyvtárból jöttem egy könyvvel, amikor a sarkon egy lány belém jött.
-Bocs - hadarta, aztán jobban megnézett. - Ó, hello! - vigyorgott rám.
-Szia Lily - mosolyodtam el halványan. - Hova-hova ilyen sietősen?
Vissza az elejére Go down
Leily Luca

Leily Luca


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2014. Feb. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort, Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-09, 18:36

Február 9.

- Öt nap. Érted? Felfogtad? Öt nap! - vágódtam el az ágyon.
- Mi van? Mi az öt nap? - tudakolta Sára. Úgy nézett ki, mint, akit megijesztettem. Hupsz, lehet.
- Öt nap és Valentin-nap. És MÉG MINDIG NINCS PARTNEREM! - vágtam a húgomhoz a párnámat.
- Hé! Ezt most miért kaptam?
- Mert neked van partnered. Na, jó - álltam fel. - Lemegyek és kerítek magamnak egy partnert. Jössz?
- Még megijednek, hogy kettő van belőled. Inkább nem - húzta el a száját.
- Valaki de humoros - vágtáztam ki az ajtón, aztán le a lépcsőn. Nap végére csak lesz partnerem! Ugye? Ugye?
Vissza az elejére Go down
Stewart Schneider
Admin
Stewart Schneider


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Feb. 01.

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-09, 17:01

Febr. 9.

Örülök, hogy kibékültek - bár arra nem számítottam, hogy odajönnek bocsánatot kérni tőlem. Vagyis, konkrétan a fiú. Nem tudom, mennyi befolyása lehetett a történet felett a lánynak, de nem is érdekel.
- Van ilyen - biccentettem. - Ugye jöttök a Valentin napi bulira? Én és a bandám fellépünk. Azzal a számmal is, amit együtt írtunk - néztem a lányra.
- Persze - felelte. - Amúgy, Rose vagyok. Ő meg Jace. Igazából Jacob, de ha úgy mered szólítani meghalsz.
- OK. Én Stewart vagyok.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:45

Február 7.

- Akkor eddig Arawn ötlete a legjobb - dőltem hátra.
- Vagy elmegyünk a Tiltott Rengetegbe - csillant fel Arawn szeme.
- Inkább olvasok - bújtam bele a könyvembe.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:42

Febr. 8.

- Nekem se.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:41

Február 7.

- Aludjunk - lépett mögém Arawn és megpuszilt.
- Nem tudom. Én inkább az olvasás mellett állok. De amúgy fogalmam sincs - vontam meg a vállamat.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:39

Febr. 8.

- Unatkozom. Mit csináljunk?
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:33

Február 7.

- Egy egész polc tele van velük a könyvtárban. Ami ugye most zárva van. De ha felrobbantasz valamit, nem vállalok felelősséget!
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:32

Febr. 8.

- Nem hiszek neked. Amúgy, milyen robbantó varázsigék vannak?
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:25

Február 7.

- Á, nem - pislogtam ártatlanul.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:23

Febr. 8.

- Mi az? Kinéznéd belőlem, hogy felrobbantok valamit?
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:20

Február 7.

- Ugye nem készülsz semmi butaságra azzal a pálcával? Mert ha véletlenül kimondod magadban a varázsigét, akkor fel is robbanthatod a klubbhelységet...
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:19

Febr. 8.

Halkan felnevettem, majd a pálcámat kezdtem el forgatni a kezemben.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:16

Február 7.

- Forgive my fins - mutattam fel. - Ilyen szerelmes regény. Zárva van a könyvtár.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:14

Febr. 8.

- Mit olvasol?
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:12

Február 7.

- Szia! - mosolyogtam Rose-ra, felnézve a könyvemből.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 20:10

Febr. 8.

Mosolyogva ébredtem. El sem hiszem, hogy sikerült rendezni a dolgokat Jace-szel. Az egész napom jó hangulatú volt.
- Hello! - köszöntem Lucy-nek.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Morgenstern

Isabelle Morgenstern


Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-08, 18:37

február 8.

-Most van elég időd? - támadtam le azonnal Xav-ot, amint találkoztunk a szokott helyen.
-Szabaddá tettem három órát. Az elég? - vigyorgott.
-De még mennyire - bólintottam mosolyogva. - Na, gyere! - ragadtam karon, és elrángattam a tóhoz.
Végigrohantunk majdnem az egész roxforti birtokon, képeket készítettünk, és rengeteget nevettünk. Ahogy egyre jobban megismerjük egymást, úgy nyílik ki a vicces énje. Kezdtem egyre jobban megkedvelni. Amikor pontosan három órával később el kellett mennie, nem engedtem.
-Kérlek, Xav, hova rohansz mindig? - kérdeztem szomorúan.
-Különórák - sóhajtotta. - Ne haragudj, Izzy.
-Semmi baj - néztem félre.
-Naa, nyugi - fordította maga felé az arcom Xav. - Később akartam erről beszélni, de látom, valahogy fel kell vidítsalak... Isabelle Morgenstern, megtisztelnél, ha eljönnél velem a Valentin-napi buliba - mondta komolyan, végig a szemembe nézve.
-Roppant vicces vagy - néztem furcsán.
-Merlin - sóhajtott. - Iz, komolyan gondoltam. Ha esetleg neked ez még nem megy, mehetnénk úgy is, mint barátok. Csak barátok.
-Te ezt komolyan gondoltad? - kerekedtek el a szemeim.
-Persze!
-MERLIIIIN! - sikítottam, és Xavier nyakába ugrottam. - Te jó ég, el sem hiszem!
-Héé, nyugi - csitított Xav, de hallottam a hangján, hogy magában mosolyog. - Most viszont mennem kell. Ha tudok jönni, még találkozunk a bál előtt. Vigyázz magadra, Hangácska!
-Te is - suttogtam, aztán elköszöntünk egymástól.
Úgy döntöttem, nem megyek vissza a klubba, mert csak felidegesítenék mindenkit. Így inkább csak elfutottam Hagridig meg vissza. Kicsit segített, de a vigyor attól még ott maradt az arcomon. Egyelőre még csak Lunának meg Nate-nek szerettem volna elmondani, mi történt, mert egyedül ők nem néztek furcsán, amikor örömkitöréseim voltak. Addig meg vártam és vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-07, 20:48

Február 7.

A lány, aki megszólalt, meg biztos a másik is nagyon kedves volt. Hogy ne legyen igaza anyának, miszerint nem tudok barátokat szerezni, leültem melléjük.
- Amúgy az őszi szünet végén jöttem - jegyeztem meg mosolyogva. Vagy legalábbis reméltem, hogy mosolygok. Nagyon reméltem, hogy nem gondolnak rólam hülyeséget. Arawn elindult felfelé a hálókörletbe, valamit amúgy is meg akart keresni. Már mondta. Felfelé menet megsimította a vállamat. - Igen a barátom - itt tényleg mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Leily Luca

Leily Luca


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2014. Feb. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort, Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty2014-02-07, 20:45

Február 7.

- Ha csúnyán írtam csak szólj! Vagy, tudod, mit? Gyere, ülj ide! És akkor dumálhatunk. Nagy dumagép vagyok ám - örültem, hogy egy új barátra tehetek majd szert. Mert hát ki ne szeretné az én elragadó személyiségemet? Jó, vannak egypáran. De úgy döntöttem, hogy ez a Lucy nem abba a kategóriába fog tartozni, akik nem szeretnek. - Eddig még nem is láttalak, csak egyszer Gyógynövénytanon - hazugság. Ott sem láttam. Hm... béna vagyok. - A srác a barátod? - muszáj volt megkérdeznem, amikor Lucy háta mögött átment a még három perce görög istennek tartott srác és megsimította a hátát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző
Vissza az elejére 
11 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter szerepjáték :: Játék-
Ugrás: