Harry Potter szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter szerepjáték

A Harry Potter kötetek folytatása.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző

Go down 
+7
Leia Watson
Samantha Hiroyuki
Lucy Luxen
Rosalie Wilson
Luna Longbottom
Isabelle Morgenstern
Admin
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 19:23

Febr. 6.

- Ja, miért is ne... - álltam fel, de véletlenül megbotlottam az asztalban, és eltörtem egy vázát. - Reparo! - motyogtam.
- Llew, minden OK? - kérdezte Ar.
- Sosem OK minden - feleltem, majd követtem Lucy-t a könyvtárba.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 19:04

Február 6.

- Na, mivel nem találom a választ az utolsó kérdésre, felmegyek a könyvtárba - szólaltam meg egy idő után. - Feljössz? - anyu mindig azt mondta, hogy ha valami rossz történik velem, egy kicsit tereljem el a gondolataimat, hogy kitisztuljon a fejem és tisztán lássak. Ha Rose azt mondja, hogy semmi nem történt, fáradtnak és zavarodottnak tűnt. Hátha a könyvtártól kitisztul a feje.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 19:00

Febr. 6.

- Aha... - merengtem el.
Tanácsot kéne kérnem valakitől. Jace-szel nem beszélek, Izzy nem értené, Luna nem ismer eléggé, Lucy meg szintén el van foglalva. Az egyetlen, akivel erről tényleg beszélnék, az Ar, de ő most elfoglalt. Észre sem vettem, hogy Lucy egészen ezidáig hozzám beszélt.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:53

Február 5.

- Ööö... oki - vontam meg a vállamat. Ha nem, hát nem akar róla beszélni. - Hogy csütörtök van.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:52

Febr. 6.

- Most nem mindig van - jelentettem ki. - Miről is beszéltünk?
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:49

Február 5.

- Hát nem tudom. Mindig oda szokott hozzád menni. Vagy legalább rád néz - vontam meg a vállamat.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:48

Febr. 6.

- Velünk? Semmi. Miért?
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:47

Február 5.

- Jace? - tudakoltam, mikor a fiú csak elment a barátnője mellett. - Veletek meg mi van? - mindig oda szokott hozzá menni üdvözölni.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:42

Febr. 6.

- Fogalmazzunk úgy, hogy ez nem az én napom - ekkor érkezett meg Jace. Egy pillantást sem vetett rám, úgy ment fel a fiú hálókörletbe.

- Ha nem bízol bennem, miért vagyunk együtt?
- Nem tudom.


Az a két szó visszhangzott a fejemben. Szerettem volna odamenni hozzá, és bocsánatot kérni. De nem tettem. Helyette megpróbáltam figyelni Lucy-re.
Vissza az elejére Go down
Stewart Schneider
Admin
Stewart Schneider


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Feb. 01.

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:39

Február 6.

Nem volt okos ötlet bemutatni Shane-t a lánynak. Ha megtehetném, visszamennék az időben, hogy újraírjam a történteket - mivel a lány és a barátja összevesztek. Nem úgy, mint a minap a fiú a húgával. Most kedvesen elvonultak, de én véletlenül arra jártam, és hallottam. Nem hiszem el, hogy egy ilyen kis dolog hogy meg tudja keverni az egész mindenséget. Nem tudom, hogy hogyan kéne bocsánatot kérnem a lánytól, vagy hogy egyáltalán kéne-e. Lehet, hogy az csak rontana a helyzeten.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:39

Február 5.

- Huh, látom fáradt vagy. Akkor inkább hagylak. Amúgy csütörtök van és harmadik óránk Átváltoztatástan volt - mosolyogtam a tényleg fáradt Rose-ra.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:32

Febr. 6.

- Mikor volt olyan óránk? - néztem rá. - Tényleg, milyen nap is van ma?
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:31

Február 5.

- Ó - biggyesztettem le a számat. - Akkor... nem lényeges. És az Átváltoztatástan füzetedet ide tudnád adni?
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:30

Febr. 6.

- Hm? Hát, nem figyeltem közben. Mármint, házi írás közben.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:28

Február 5.

- Készen van a Bájitaltan házid? Csak, mert egy dologban nem vagyok biztos. És hátha te tudtad... - tudakoltam mosolyogva Arawn mellől. Ő hátrafordulva beszélgetett valakivel.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-06, 18:21

Febr. 6.

Ma nem volt kedvem semmihez. De tényleg. Gyakorlatilag az órákon nem vettem részt lelkileg. Gondolkoztam. Tudom, sokak számára ez megrémisztő lehet, de nem az. Na jó, a hollóhátas társam, akivel bájitaltanon kellett receptet készíteni, nem gondolta így. És szerintem a tanár se. (Megvan, hogyan lehet felrobbantani az üstöt. Teljesen.) De nem gyulladt meg semmi, csak a talárom, a társam talárja, illetve az üstünk ment tönkre. Bár, igazából ez sem dobott fel. Amikor végre vége lett a napnak, csak úgy random írtam be a válaszokat a házi feladathoz. Nem tudtam koncentrálni, de hogy őszinte legyek, nem is akartam. Utálok veszekedni. Mármint, ténylegesen. Teljesen kikészít mindenhogyan. Különösen, ha olyan emberrel veszekedem, akit szeretek. Nem kellett volna csak úgy hozzávágnom ezeket a fejéhez.

- Mégis kik voltak ezek, Rosie?
- Nem tökmindegy? Ismerősök.
- Láttad, hogy hogy nézett az egyik rád?
- Nem bízol bennem? Szerinted nem tudok vigyázni magamra?
- Én ezt nem mondtam!
- De gondoltad.
- Honnan veszed?
- Na jó, akkor miért vagy dühös? Mert ezek szerint azért nem, mert beszéltem velük.
- De azért!
- Vagyis nem bízol bennem!


Lucy szakított közbe a gondolkodásban.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:58

Február 5.

- Na, három tipped van, hogy ki vagyok - fogtam be Arawn szemét.
- Szia, Lucy - vette le a kezem a szeméről.
- Na, honnan tudtad, hogy én vagyok? - sétáltam elé.
- Az előbb köszöntek neked és kiáltott fel Rose.
- Ó - biggyesztettem le a számat.
- Na, gyere ide - húzott magához közelebb. - Biztos jól vagy? Olyan sápadt vagy. Meg fogytál. Biztos vagyok benne.
- Nem, nem fogytam. De jól vagyok.
Arawn belehúzott az ölébe és kaptam egy puszit a homlokomra.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Morgenstern

Isabelle Morgenstern


Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:38

február 5.

-Jujj, szia, Lucy! - köszöntem a lánynak, aki már Arawn felé ment. - Nekem is hiányoztál!
Rose felénk lépkedett, szemén az idegen fiúkon nyugtatva.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:36

Febr. 5

- Iiiigen, nagyon - kerültem el Jace tekintetét. Jujj, de ki leszek vallatva. De várjunk csak... Én azt csinálok, amit akarok, nem? Nem határozhatja meg csak úgy valaki, hogy kivel barátkozzam. Ugye? - Nézd, ott van Ar is! - mutattam rá. Éppen a fotelben ült.
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:31

Február 5.

- Hú. Valakinek hiányoztam? - vontam fel a szemöldökömet, amikor Rose mellém futott. - Egyébként. Sziasztok! - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Morgenstern

Isabelle Morgenstern


Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:26

február 5.

-Húúú - suttogtam, aztán gyorsan bebújtam Jace háta mögé, a képet pedig felvarázsoltam a szobámba.
Ez volt az a fiú, aki nem bír engem. És a bátyja. Jujj.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:22

Febr. 5.

Fejcsóválva vettem elő a határidőnaplómat, hogy megnézzem, van-e még valami teendőm mára.
- Hé - bökött meg valaki a vállamon.
- Hé - köszöntem vissza. Az a srác volt az, akinek segítettem dalszöveget írni. Illetve, ott volt a hasonmása is. - Segíthetek valamiben?
- Emlékszel, mondtam, hogy van Shane, a dalszövegíró, és gondoltam, bemutatlak titeket egymásnak.
- Aha. Hát, ez elég nagy kihívásnak tűnik a számodra - húztam el a számat.
- Miért?
- Nem tudod a nevem. Én se a tiédet - próbáltam ráterelni a bökkenőre.
- Ja, igaz. És Stew...
- Hello, Rosie - ölelt át hátulról Jace. - Kik ezek?
Ekkor megjelent Izzy is, hogy megmutassa a képet Jace-nek, mert nem vette észre a két fiút. Viszont Jace nagyon is, mert nem vette le a szemét róluk.
- Na kit engedtek ki a gyengélkedőből? - lépett be a klubhelyiségbe Lucy, a megmentőm.
- Lucy! - futottam hozzá megkönnyebbülten. - Hálaazégnek...
Vissza az elejére Go down
Lucy Luxen

Lucy Luxen


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2013. Oct. 29.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:19

Február 5.

- Na, kit engedtek ki a gyengélkedőről? - léptem be a klubbhelységbe, ahol Rose, Jace, Arawn, Sam, Max, Luna, Nate és még vagy egy millióan ücsörögtek.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Morgenstern

Isabelle Morgenstern


Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:03

február 5.

-Ühümm - bólintottam. - Mindjárt jövök - szaladtam fel a hálókörletbe, hogy keretet keressek a képünknek.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Wilson

Rosalie Wilson


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2013. Oct. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty2014-02-05, 19:01

Febr. 5.

- Én nem. De nem is fogom. Majd improvizálok - mosolyogtam gonoszul. - Általában bejön. De ha mégsem... Nos, mindig is kíváncsi voltam, hogy hány robbanás után megy tönkre az üstöm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző   Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző
Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter szerepjáték :: Játék-
Ugrás: